ایران تهران شهریار  تلفن:02165464586 info@kavosh-sanat.com

زبان


شرکت کاوش صنعت

شرکت کاوش صنعت با اتکاء به خداوند متعال و با بهره مندی از دانش فنی متخصصین داخلی از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود راآغازنمود. زمینه فعالیت شرکت کاوش صنعت طراحی ، ساخت و فروش انواع ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی ،دارویی و شیمیای است.

عمده فعالیتهای شرکت کاوش صنعت در زمینه دستگاه بسته بندی عمودی است.ماشین آلاتی نظیر بسته بندی های توزین دار ، پودری ، حجمی ، انواع بالابر ، ماشین آلات تصفیه حبوبات و انواع خشک کن های صنعتی و… می باشد .تولید ماشین آلات خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات و خشکبار از دیگر فعالیت های کاوش صنعت است.

شرکت کاوش صنعت افتخار دارد دستگاه های بسته بندی که همواره ساخت و تکنولوژی آنها در انحصار کشورهای صنعتی بوده است را با کیفیت بالا تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.
این شرکت با زیربنای بالغ بر ۲۰۰۰ مترمربع و با در اختیار داشتن مجرب ترین پرسنل ها و پایبندی به کیفیت برتر توانسته خط تولید خود را از دیگر رقبا متمایز سازد .
از جمله سیاست ها و اهداف شرکت کاوش صنعت تولید محصولاتی با کیفیت بازارهای جهانی است. شرکت کاوش صنعت با داشتن دانش ،تجربه و پرسنل مجرب در این راستا به موفقیت های چشمگیری نائل آمده است.
برداشتن گامی هر چند کوچک در راستای بهبود کیفیت و افزایش توان اجرایی در امر ساخت دستگاه های بسته بندی و ارایه خدمت به صنعت کشور مقوله ای است که همواره سر لوحه فعالیت ماشین سازی کاوش صنعت قرار گرفته است .
مفتخریم که در طول سالیان اخیر با بسیاری از شرکت های برون مرزی از کشور هایی نظیر استرالیا ، پاکستان، عراق ، ارمنستان و کشور های حاشیه خلیج فارس همکاری نموده ایم.
همچنین در راستای سیاست احترام به حقوق مشتری ، به ارایه سرویس نصب و راه اندازی و آموزش برای محصولات شرکت توجه بسیاری صورت گرفته است .

شایان ذکر است که تمام محصولات شرکت کاوش صنعت شامل ۳۶ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد و همواره شرکت بر آن بوده که در جهت ارایه خدمات تخصصی و رفع نیازهای فنی مشتریان گام های موثری بردارد .

هر سوالی دارید اینجا میتونید از ما بپرسید
send
EnglishSaudi ArabiaIran