دستگاه نوار نقاله حمل بسته

دستگاه نوار نقاله حمل بسته جهت انتقال بسته های توليدی از جلوی دستگاه بسته بندی جهت جمع آوری نهایی می باشد.

ویدیو دستگاه را مشاهده کنید

چرا کاوش صنعت

سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

یکی ازمهمترین رویکرد های شرکت کاوش صنعت ،ارائه شایسته خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد. ماشین آلات بسته بندی هم مانند همه ماشین آلات صنعتی استهلاک پذیر هستند و نیازمند به روز رسانی و تسهیل عملکردند. مطمئنا به عنوان یک تولید کننده برای شما اهمیت بسیاری دارد که خط تولیدتان همواره در شرایطی ایده آل عمل کند. در این راستا شرکت کاوش صنعت سعی نموده بهترین و سریعترین خدمات را پس از تولید محصول و فروش به مشریان ارائه دهد.از جمله این خدمات پاسخگویی سریع به سوالات احتمالی مشتریان پس از نصب و راه اندازی دستگاه ، تامین قطعات مورد نیاز و نصب و تعمیرات دستگاه  می باشد.

نوآوری در ساخت دستگاه های بسته بندی
کاوش صنعت

ما راه حل مشکلات شما را پیدا کردیم

دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

دستگاه بسته بندی ادویه

دستگاه
شیرینگ پک

دستگاه
خشک کن میوه

ویژگی های دستگاه

نوار نقاله بارگیری مجهز به تسمه نقاله از جنس P.V.C در دو مدل گریپ و پله دار است. نوار نقاله بسته بندی مجهز به میز استیل در کناره ها می باشد. همچنین سرعت حرکت نوار متناسب با سرعت دستگاه بسته بندی قابل تنظیم است.

رنگ دستگاه

جنس بدنه دستگاه نوار نقاله از آهن رنگ شده است.رنگ دستگاه نوار نقاله حمل بسته کاوش صنعت رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

کاوش صنعت را دنبال کنید :
مشخصات فنی

عملکرد دستگاه

Electro-Mechanical

برق مورد نیاز

۳ ~ ۳۸۰ v

توان مصرفی

۰٫۳۷ kw

سرعت نوار

۱۵ m / min

ظرفیت انتقال مواد

۶۰ per minute

ارتفاع حمل

۸۵ cm

وزن دستگاه

۱۰۰ kg

بخش‌های دستگاه نوار نقاله حمل بسته

نوار نقاله بنا بر هر کار و عملیاتی قابل طراحی و ساخت است. نوار نقاله وظایف متفاوتی را در خط تولید بسته بندی ایفا می کند. این دستگاه از بخش های متفاوتی تشکیل شده است.

  • موتور
  • قالب کلی
  • فرم
  • درام
  • رولینگ یا تسمه

نوار نقاله بنا بر هر کار و عملیاتی قابل طراحی و ساخت است. نوار نقاله وظایف متفاوتی را در خط تولید بسته بندی ایفا می کند. این دستگاه از بخش های متفاوتی تشکیل شده است.

  • موتور
  • قالب کلی
  • فرم
  • درام
  • رولینگ یا تسمه
 

کاربرد دستگاه و ویژگی‌های آن

جهت انتقال بسته های توليدی از جلوی دستگاه بسته بندی جهت جمع آوری استفاده می‌شود. از ویژگی های فراوان آن می شود به مجهز به تسمه نقاله از جنس P.V.C در دو مدل گریپ و پله دار مجهز به میز استیل و رنگ الکترو استاتیک اشاره کرد.

موارد استفاده

نوار نقاله جلوی بسته بندی جهت حمل بسته های تولید شده استفاده دارد. به این دلیل که بسته ها روی زمین یا هر سطحی نیافتد و آسیب نبیند. و افراد براحتی بتوانند بسته ها را از نظر وزن و سلامت کنترل مرده و داخل کارتن بچینند. دستگاه نوار نقاله حمل بسته در صنایع مختلفی کاربرد دارد. از این دستگاه می‌شود در صنایع غذایی، دارویی و … استفاده کرد.

قیمت 

قیمت دستگاه نوار نقاله حمل بسته به نکات زیادی بستگی دارد. شما می توانید با تماس با بخش کارشناسی ما و استعلام قیمت، از قیمت محصول و همچنین توانایی های منحصر به فرد آن آگاه شوید.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی پودری با شماره های  09128696407 – 02165464585 تماس حاصل نمایید.