دستگاه بسته بندی پودر کیک و پن کیک کاوش صنعت

دسته بندی ها :

ودر کیک و پن کیک از جمله محصولاتی است که امروزه مورد مصرف بسیاری از افراد است و به اشکال مختلف و در بسته بندی و ابعاد گوناگونی در حال تولید و عرضه در بازار است. بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی این محصول را در میان تولیدات خود گنجانده اند. علت آن هم سهولت و سرعت […]

SHARE IT

ودر کیک و پن کیک از جمله محصولاتی است که امروزه مورد مصرف بسیاری از افراد است و به اشکال مختلف و در بسته بندی و ابعاد گوناگونی در حال تولید و عرضه در بازار است. بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی این محصول را در میان تولیدات خود گنجانده اند. علت آن هم سهولت و سرعت تهیه کیک و پن کیک توسط پودر های آماده است.
در حال حاضر پودرهای موجود در بازار به صورت بسته بندی سلفونی و قوطی است. پودر کیک و پن کیک توسط دستگاه بسته بندی پودری بسته بندی می شود.
دستگاه بسته بندی پودری انواع مختلفی دارد. این دستگاه ها به دو دسته ی کلی قوطی و سلفونی تقسیم می شوند.
بسته بندی های که به شکل پاکت یا کیسه پلاستیکی هستند توسط دستگاه بسته بندی پودری تولید می شوند. قوطی های پلاستیکی و یا شیشه ای پودر ها توسط دستگاه قوطی پرکن پودری تولید می شوند.
خط بسته بندی پودری سلفونی شامل دستگاه های بالابر پودری، دستگاه بسته بندی پودری و نوار نقاله حمل بسته است .
خط قوطی پرکن پودری شامل دستگاه بالابر پودری ، دستگاه قوطی پرکن پودری ، دستگاه سیل و دستگاه دربند و لیبل زن است.

برای استعلام قیمت دستگاه بسته بندی با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید

دستگاه بسته بندی پودری کاوش صنعت

دستگاه بسته بندی پودری جهت بسته بندی انواع مواد پودری شامل آرد ، ادويه جات،پودر كاكائو، شيرخشك وغيره…. مجهز به سیستم PLC جهت کنترل کلیه عملکرد دستگاه ، مجهز به نمایشگر لمسی 7 انچی ، مجهز به سیستم کنترل سرعت بسته بندی می باشد. سیستم عملکرد دستگاه بسته بندی پودری سیستم اوگر یا حلزونی با کانتر دیجیتال است.

همچنین برای مشاهده دستگاه بسته بندی ادویه و مواد پودری کلیک کنید

نوشته های تازه

مقالات مشابه