خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات

خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات یکی از رایج ترین خطوط تولید در زمینه مواد غذایی است. حبوبات قبل از بسته بندی نیاز به پاکسازی دارند که تمام این پروسه توسط ماشین آلات خاصی انجام می گیرد. دستگاه هایی که در خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات بکار گرفته می شود دستگاه بالابر کاسه ای، بالابر z ، دستگاه بوجاری ، دستگاه دستچین ، پولیش ، دستگاه بسته بندی توزین دار و نوار نقاله حمل بسته است.

ویدیو دستگاه را مشاهده کنید

چرا کاوش صنعت

سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

یکی ازمهمترین رویکرد های شرکت کاوش صنعت ،ارائه شایسته خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد. ماشین آلات بسته بندی هم مانند همه ماشین آلات صنعتی استهلاک پذیر هستند و نیازمند به روز رسانی و تسهیل عملکردند. مطمئنا به عنوان یک تولید کننده برای شما اهمیت بسیاری دارد که خط تولیدتان همواره در شرایطی ایده آل عمل کند. در این راستا شرکت کاوش صنعت سعی نموده بهترین و سریعترین خدمات را پس از تولید محصول و فروش به مشریان ارائه دهد.از جمله این خدمات پاسخگویی سریع به سوالات احتمالی مشتریان پس از نصب و راه اندازی دستگاه ، تامین قطعات مورد نیاز و نصب و تعمیرات دستگاه  می باشد.

نوآوری در ساخت دستگاه های بسته بندی
کاوش صنعت

ما راه حل مشکلات شما را پیدا کردیم

دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

دستگاه بسته بندی ادویه

دستگاه
شیرینگ پک

دستگاه
خشک کن میوه

ویژگی های دستگاه

خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات کاوش صنعت قادر به پاکسازی صد درصد و بسته بندی تمام اتوماتیک حبوبات می باشد. دستگاه بوجاری توسط فشار هوا و حرکات مکانیکی گرد و غبار موجود در حبوبات اولیه را برطرف کرده و برای انتقال به مرحله بعد آماده می سازد. کارگران در اطراف نوار نقاله دستچین به صورت دستچین اقدام به جداسازی اضافات قابل رویت می نمایند. دستگاه پولیش با حذف غبار موجود بر روی حبوبات آنرا به صورت براق در آورده و آماده بسته بندی می کند. دستگاه بسته بندی نیز با مکانیزم وزنی ، حبوبات را در لفاف های شفاف بسته بندی می کند.

رنگ دستگاه

جنس بدنه دستگاه های خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات ازآهن رنگ شده است . قسمت های در تماس با مواد مانند مخزن و قیف خروجی از جنس استیل است . رنگ دستگاه های کاوش صنعت رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد

کاوش صنعت را دنبال کنید :
نحوه کار خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات

حبوبات یکی از پر استفاده ترین مواد در سبد غذایی افراد است، از همین رو در صنعت مواد غذایی جایگاه ویژه ای دارد . سال هاست به دلیل مسائل بهداشتی حبوبات به صورت بسته بندی و کاملا بهداشتی به بازار عرضه می شود.از آن جایی که این محصولات سهم قابل توجهی در سبد غذایی خانوار دارد ، کسب و کار مرتبط با تولید و بسته بندی آن بسیار پرسود است.

فرآیند بسته بندی حبوبات شامل دو بخش اصلی پاکسازی و بسته بندی می شود.پاکسازی حبوبات شامل مراحلی می شود که باعث می شود محصول به مرحله ای برسد که بدون نیاز به پاک شدن دستی آماده طبخ باشد.

مرحله پاکسازی صددرصد حبوبات نیازمند ماشین آلات بوجاری، نوارنقاله دستچین و پولیش است. حبوبات توسط دستگاه بوجاری تا 90 درصد تمیز می شوندو سنگ ریزه و کاه و دیگر ضایعات از آن جدا می شود. برای جدا شدن 100 درصد ناخالصی از حبوبات تعدادی اپراتور توسط نوار نقاله دستچین اقدام به جداسازی ضایعات باقیمانده به صورت دستی می کنند. با توجه به طول استاندارد دستگاه نوار نقاله دستچین حداکثر تعداد 8 نفر اپراتور می توانند همزمان کار پاکسازی را توسط آن انجام دهند. پس از مرحله دستچین و جدا شدن صد درصد ضایعات حبوبات توسط دستگاه پولیش می توان خاک روی محصول را پاک کرد و برخی حبوبات مانند انواع لوبیا و عدس را با دستگاه پولیش براق کرد که منجر به زیبا تر بنظر رسیدن در بسته بندی می شود.  

به طور کلی پروسه ی بسته بندی حبوبات را می توان بدون در نظر گرفتن مرحله پاکسازی هم انحام داد بدین صورت که حبوبات را به صورت بوجاری شده که در بازار موجود است و بسیاری از تولید کنندگان و کشاورزان حبوبات بوجاری شده به صورت عمده به بازار عرضه می کنند ، تهیه کرد. در این حالت صرفا مرحله بسته بندی اهمیت پیدا می کند . 

خط کامل بسته بندی حبوبات کاوش صنعت متشکل از سه دستگاه بالابرانتقال ، دستگاه بسته بندی و نوار نقاله حمل بسته است.حبوبات توسط اپراتور داخل مخزن بالابر Z یا بالابر مدولار ریخته می شود و توسط بالابر به مخزن دستگاه بسته بندی منتقل می شود. مخزن دستگاه بالابرz و بالابر مدولار کاوش صنعت دارای سیستم ویبراتور جهت ورود سریعتر مواد به بخش بالابرو در نهایت انتقال سریعتر به مخزن دستگاه بسته بندی است. این دستگاه ها قادرند تا 2 تن محصول را در مدت 1 ساعت به مخزن دستگاه بسته بندی انتقال دهند. دستگاه بسته بندی براساس تنظیمات وزنی که توسط اپراتور تعیین می شود با تیراژمشخصی حبوبات  بسته بندی شده آماده را به دستگاه نوارنقاله منتقل می کند و در نهایت بسته ها توسط اپراتور تحویل گرفته میشود. دستگاه پکینگ کاوش صنعت قادر به بسته بندی با سلفون های PVC-OPP-CPP-BOPP-Metallized-Polyethylene است.
در خط بسته بندی حبوبات سرعت تولید با وزن بسته بندی ونوع محصول ارتباط مستقیم دارد. در واقع هر قدروزن بسته کمتر باشد سرعت بسته بندی بالاتر می رود.

تمامی ماشین آلات خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات کاوش صنعت با بالاترین کیفیت تولید می شوند.دستگاه های بسته بندی کاوش صنعت دارای سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است.

خرید خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات 

با خرید خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات می توانید انواع حبوبات و غلات  را بسته بندی و به بازار عرضه کنید. با توجه به ویژگیها و عملکرد این دستگاه از آن می توان در تولیدی ها، کارگاه ها،کارخانه ها فروشگاه های مواد غذایی ، دارویی و شیمیایی برای بسته بندی محصولات  استفاده کرد.

قیمت خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات 

یکی از موضوعات بسیار مهم در خصوص دستگاه های صنعتی  موضوع قیمت گذاری می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. قیمت هر محصولی باید متناسب با نوع آن و نباید خارج از اعتدال باشد.

قیمت دستگاه های پاکسازی و بسته بندی کاوش صنعت بر مبنای توانایی های دستگاه، قابلیت های آن در اندازه گیری وزن ، سرعت پرکردن کیسه ، کیفیت قطعات مکانیکی و الکترونیکی و برخی دیگر از فاکتور های مهم دیگر تعیین می شود که در هنگام خرید باید توجه ویژه ای با آن داشته باشید.

لازم به ذکر است این دستگاه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی مدت به فروش می رسد و تمامی قطعات آن از بالاترین کیفیت برخوردارند.

خط پاکسازی و بسته بندی حبوبات کاوش صنعت دارای 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است

برای آگاهی از قیمت این دستگاه می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

جهت استعلام قیمت دستگاه با شماره های  09128696407 – 02165464585 تماس حاصل نمایید.