خط بسته بندی ده توزین

خط بسته بندی حبوبات و خشکبار ده توزین جهت بسته بندی تمام اتوماتیک انواع مواد گرانولی استفاده می شود.موادی مانند حبوبات ، غلات، آجیل و خشکبار ،قند و شکر، چای، نمک، تافی و شکلات، ماکارونی فرمی و …

ویدیو دستگاه را مشاهده کنید

چرا کاوش صنعت

سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

یکی ازمهمترین رویکرد های شرکت کاوش صنعت ،ارائه شایسته خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد. ماشین آلات بسته بندی هم مانند همه ماشین آلات صنعتی استهلاک پذیر هستند و نیازمند به روز رسانی و تسهیل عملکردند. مطمئنا به عنوان یک تولید کننده برای شما اهمیت بسیاری دارد که خط تولیدتان همواره در شرایطی ایده آل عمل کند. در این راستا شرکت کاوش صنعت سعی نموده بهترین و سریعترین خدمات را پس از تولید محصول و فروش به مشریان ارائه دهد.از جمله این خدمات پاسخگویی سریع به سوالات احتمالی مشتریان پس از نصب و راه اندازی دستگاه ، تامین قطعات مورد نیاز و نصب و تعمیرات دستگاه  می باشد.

نوآوری در ساخت دستگاه های بسته بندی
کاوش صنعت

ما راه حل مشکلات شما را پیدا کردیم

دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

دستگاه بسته بندی ادویه

دستگاه
شیرینگ پک

دستگاه
خشک کن میوه

ویژگی های دستگاه

خط بسته بندی حبوبات و خشکبار ده توزین متشکل از دستگاه های بالابر Z یا مودولار ، دستگاه بسته بندی توزین دار و نوار نقاله حمل بسته است. مخزن دستگاه بالابرz و بالابر مدولار کاوش صنعت دارای سیستم ویبراتور جهت ورود سریعتر مواد به بخش بالابرو در نهایت انتقال سریعتر به مخزن دستگاه بسته بندی است. این دستگاه ها قادرند تا 2 تن محصول را در مدت 1 ساعت به مخزن دستگاه بسته بندی انتقال دهند. دستگاه بسته بندی توزین دار مجهز به سیستم PLC جهت کنترل کلیه عملکرد دستگاه ، نمایشگر لمسی 7 اینچی و سیستم کنترل سرعت بسته بندی است.

رنگ دستگاه

جنس بدنه دستگاه های خط بسته بندی حبوبات و خشکبار ازآهن رنگ شده است . قسمت های در تماس با مواد مانند مخزن و قیف خروجی از جنس استیل است . رنگ دستگاه های کاوش صنعت رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

کاوش صنعت را دنبال کنید :
نحوه کار خط بسته بندی حبوبات و خشکبار ده توزین

خط بسته بندی حبوبات و خشکبار کاوش صنعت متشکل از ماشین آلات بالابر ، دستگاه بسته بندی و نوار نقاله حمل بسته است. فرآیند بسته بندی اتوماتیک انواع مواد گرانولی مانند حبوبات ، خشکبار، قند و شکر، نمک ، ماکارونی فرمی، چای ، تافی و … توسط این خط تولید انجام می گیرد. 

در خط بسته بندی حبوبات و خشکبار مواد از طریق بالابر z یا بالابر مدولار به مخزن دستگاه بسته بندی منتقل می شود.

دستگاه بسته بندی توزین دار از دو بخش فیدر و پکینگ تشکیل شده است. بخش فیدر قسمت بالایی دستگاه است که شامل مخزن ، باکت های توزین و قیف خروجی است. مخزن دستگاه بسته بندی محل ورود محصول توسط بالابر است. وزن دهی محصول از سیستم توزین و باکت ها  انجام می گیرد .محصول پس از رسیدن به وزن تعیین شده از طریق قیف خروجی به سمت پکینگ دستگاه می رود.

 پکینگ دستگاه بسته بندی بخش پایینی دستگاه است و عمل فرم دهی به سلفون و پر کردن و دوخت نهایی بسته توسط این بخش صورت می گیرد. فرم بسته بندی محصول هم توسط این بخش مشخص می شود. انواع فرم های بسته بندی که توسط دستگاه پکینگ کاوش صنعت می توان تولید کرد :بالشتی ، پاکتی ، چهار طرف دوخت و پنج طرف دوخت است. پکینگ دستگاه بسته بندی ده توزین کاوش صنعت انواع مختلفی دارد:

 پنوماتیک اتوماتیک که تنظیمات سلفون در آن به صورت دستی انجام می شود. حداکثر عرض سلفون در این پکینگ ۴۲ سانتیمتر است.

 همچنین پنوماتیک فول اتوماتیک دارای تنظیمات سلفون اتوماتیک می باشد و حداکثر عرض سلفون در این پکینگ ۴۲ سانتیمتر است.

سروو موتور که قسمت فک دوخت توسط این موتور جابجا می شود. تنظیمات سلفون در این سیستم به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. حداکثر عرض سلفون در این پکینگ ۵۲ سانتیمتر است.

محصول پس از بسته بندی توسط نوار نقاله ای که مقابل دستگاه بسته بندی قرار دارد، جهت جمع آوری منتقل می شود.  

در خط بسته بندی حبوبات و خشکبار  سرعت تولید با وزن بسته بندی ونوع محصول ارتباط مستقیم دارد. در واقع هر قدروزن بسته کمتر باشد سرعت بسته بندی بالاتر می رود.

اصلی ترین مزیت فرآیند بسته بندی محصولات توسط این خط تولید ، سرعت و دقت بالا و همچنین بکارگیری حداقل نیروی کار است که منجر به حداکثر بهره وری می شود. 

خرید 

با خرید خط بسته بندی حبوبات و خشکبار ده توزین می توانید انواع حبوبات و غلات  را بسته بندی و به بازار عرضه کنید. با توجه به ویژگیها و عملکرد این دستگاه از آن می توان در تولیدی ها، کارگاه ها، کارخانه ها فروشگاه های مواد غذایی، دارویی و شیمیایی برای بسته بندی محصولات استفاده کرد.

قیمت خط بسته بندی حبوبات و خشکبار

یکی از موضوعات بسیار مهم در خصوص دستگاه های صنعتی  موضوع قیمت گذاری می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. قیمت هر محصولی باید متناسب با نوع آن و نباید خارج از اعتدال باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی کاوش صنعت بر مبنای توانایی های دستگاه، قابلیت های آن در اندازه گیری وزن ، سرعت پرکردن کیسه ، کیفیت قطعات مکانیکی و الکترونیکی و برخی دیگر از فاکتور های مهم دیگر تعیین می شود که در هنگام خرید باید توجه ویژه ای با آن داشته باشید.

لازم به ذکر است این دستگاه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی مدت به فروش می رسد و تمامی قطعات آن از بالاترین کیفیت برخوردارند.

خط بسته بندی حبوبات ده توزین کاوش صنعت دارای 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است

برای آگاهی از قیمت این دستگاه می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

جهت استعلام قیمت دستگاه با شماره های  09128696407 – 02165464585 تماس حاصل نمایید.