دستگاه بسته بندی قهوه

بسته بندی قهوه و نسکافه


دستگاه بسته بندی قهوه برای صنعت تولید قهوه بسیار مهم است. کاوش صنعت به عنوان یک تولید کننده حرفه ای دستگاه بسته بندی، انواع مختلفی از دستگاه های بسته بندی پودر قهوه و دانه های قهوه، دستگاه های بسته بندی عمودی کوچک قهوه و دستگاه های بسته بندی قهوه بزرگ را ارائه می دهد . دستگاه بسته بندی خودکار قهوه می تواند به طور خودکار فرآیند توزین، پر کردن، ساخت کیسه، چاپ، مهر و موم، برش و شمارش را تکمیل کند. می تواند کارایی شما را بسیار بهبود بخشد، در هزینه های شما صرفه جویی کند و به کسب و کار شما سود برساند. تجهیزات بسته بندی قهوه ما دارای مزایای ساختار ساده، طراحی معقول و عملکرد عالی است. 

ویژگی های دستگاه بسته بندی قهوه
ساختار ساده، طراحی عالی، نصب، بهره برداری و نگهداری آسان
مواد بادوام، عمر طولانی و ظاهر زیبا
انواع مختلفی از دستگاه های بسته بندی قهوه برای انتخاب شما، انواع کیسه ای در دسترس هستند
کل دستگاه با چندین دستگاه حفاظت ایمنی اعمال می شود
سیستم کنترل هوشمند PLC، صفحه نمایش لمسی بزرگ
سرمایه گذاری کم، بازده بالا، سرعت قابل تنظیم، راندمان بالا
اندازه گیری وزن، ساخت کیسه، پر کردن، آب بندی، برش و شمارش کیسه ها به صورت خودکار انجام می شود.
خدمات سفارشی سازی در دسترس است
قیمت دستگاه بسته بندی قهوه چقدر است؟
قیمت دستگاه بسته بندی قهوه بسته به نوع اتوماتیک وغیر اتوماتیک بودن آن متفاوت است. ماشین‌های مختلف با مواد، اجزا، پارامترها و ساختارهای مختلف هزینه‌های متفاوتی دارند. بنابراین، قیمت تجهیزات بسته بندی قهوه یکسان در بین تولید کنندگان مختلف دستگاه بسته بندی بسیار متفاوت است. اگرچه برخی از تامین کنندگان تجهیزات بسته بندی ممکن است ماشین آلات را با قیمت های بسیار پایین ارائه دهند. کیفیت محصولات آنها تضمین نمی شود. این کار هزینه بیشتری را به همراه خواهد داشت و انرژی بیشتری را برای تعویض و نگهداری دستگاه هدر می دهد. بنابراین خرید دستگاه های قهوه بسته بندی عالی از تامین کنندگان قابل اعتماد بسیار مهم است. 

آیا دانه های قهوه باید در چند ساعت اول برشته شدن بسته بندی شوند؟
با توجه به نوع دستگاه بسته بندی قهوه، بستگی دارد. فرآیند بسته بندی قهوه با توجه به محصولات مختلف متفاوت است. ویژگی های یک طعم خاص بو دادن به طور دائم در قهوه ثابت نیست. در صورت قرار گرفتن در معرض هوا، طعم آن از بین می رود و قهوه طعم بدی پیدا می کند. بنابراین تازگی و طعم با بسته بندی و زمان نگهداری مناسب ارتباط تنگاتنگی دارد. با این حال، لوبیاهای تازه به مدت زمان متفاوتی برای گاز زدایی نیاز دارند. به عنوان مثال، برشته کردن عمیق تر، دی اکسید کربن بیشتری نسبت به دانه های قهوه با برشت آهسته آزاد می کند. این اتکا به تنوع زیادی از پارامترهای فرآیند و ویژگی‌های محصول باعث می‌شود تولیدکنندگان روش بسته‌بندی خود را در نظر بگیرند. زمانی که حبوبات آماده بسته بندی هستند وقت را تلف نکنید.

بهترین زمان برای خرید دستگاه بسته بندی قهوه چه زمانی است؟
سرمایه گذاری در تجهیزات بسته بندی باید یک تصمیم مهم برای هر تاجری باشد. اما آیا می دانید بهترین زمان برای خرید دستگاه بسته بندی چه زمانی است؟ استفاده از تجهیزات بسته بندی به معنای بهبود چشمگیر کارایی و افزایش بهره وری است. می تواند ۳۰ تا ۳۰۰ کیسه قهوه را در هر دقیقه پر کند. در مرحله بعد، باید از خود بپرسید که آیا برای سرمایه گذاری آینده آماده هستید یا خیر. زیرا تجهیزات عالی بسته بندی قهوه ممکن است هزینه زیادی برای شما داتشه باشد.

سوالات متدوال 
قیمت دستگاه بسته بندی قهوه چقدر است؟
قیمت دستگاه بسته بندی قهوه بسته به نوع اتوماتیک وغیر اتوماتیک بودن آن متفاوت است. ماشین‌های مختلف با مواد، اجزا، پارامترها و ساختارهای مختلف هزینه‌های متفاوتی دارند. بنابراین، قیمت تجهیزات بسته بندی قهوه یکسان در بین تولید کنندگان مختلف دستگاه بسته بندی بسیار متفاوت است. اگرچه برخی از تامین کنندگان تجهیزات بسته بندی ممکن است ماشین آلات را با قیمت های بسیار پایین ارائه دهند.
آیا دانه های قهوه باید در چند ساعت اول برشته شدن بسته بندی شوند؟
با توجه به نوع دستگاه بسته بندی قهوه، بستگی دارد. فرآیند بسته بندی قهوه با توجه به محصولات مختلف متفاوت است. ویژگی های یک طعم خاص بو دادن به طور دائم در قهوه ثابت نیست. در صورت قرار گرفتن در معرض هوا، طعم آن از بین می رود و قهوه طعم بدی پیدا می کند. بنابراین تازگی و طعم با بسته بندی و زمان نگهداری مناسب ارتباط تنگاتنگی دارد.
ویژگی های دستگاه بسته بندی قهوه چیست؟
ساختار ساده، طراحی عالی، نصب، بهره برداری و نگهداری آسان

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار یکی از ماشین آلات مهم در صنعت بسته بندی موادغذایی است. حبوبات، غلات و خشکبار محصولاتی هستند که مصرف فراوانی دارند. این محصولات جزء اصلی سبد غذایی هر ایرانی است.

 بسته بندی حبوبات و خشکبار موردی است که هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده اهمیت بالایی دارد. تولید کنندگان همیشه تلاش می کنند بهترین کیفیت بسته بندی را ارائه دهند. ازطرفی مردم هم هنگام خرید به دنبال بسته بندی های مقاوم و زیبا هستند. ازهمین رو خط بسته بندی و دستگاه بسته بندی اهمیت زیادی پیدا می کند.

وقتی صحبت از حبوبات ، غلات و خشکبار می شود به دلیل مصرف بالای آن ، تولید انبوه مطرح می شود. در بحث تولید انبوه ظرفیت بسته بندی ماشین آلات مهم است. تولید کنندگان به دنبال دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار با ظرفیت تولید بالا هستند. دستگاهی که سرعت بسته بندی بالاترو دقت اندازه گیری وزن بالایی داشته باشد. به عبارتی استفاده ازدستگاه های کمتر با ظرفیت تولید بیشتر مقرون به صرفه تر ازداشتن چندین دستگاه با ظرفیت های متوسط یا پایین است.

بهترین دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار دستگاه های بسته بندی گرانولی است. دستگاه بسته بندی گرانولی براساس ظرفیت بسته بندی و دامنه وزنی انواع مختلفی دارد. بسته بندی حبوبات و خشکبار رایج دربازار برای مصرف کنندگان ۴۰۰ گرم تا ا کیلواست.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات وخشکبار براساس ظرفیت تولیدشان به شرح زیراست :
دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی چهارتوزین

دستگاه بسته بندی شش توزین

دستگاه بسته بندی ده توزین و …

از میان این دستگاه ها دستگاه بسته بندی دو توزین کمترین سرعت بسته بندی و دستگاه بسته بندی ده توزین بیشترین سرعت بسته بندی را دارد.

تعداد توزین ها دردستگاه بسته بندی محدودیت ندارد و می تواند تا ۳۰ توزین هم  باشد.

یکی ازمهمترین تفاوت های این دستگاه ها با هم قیمتشان است. دستگاه های بسته بندی که به صورت توزین خطی هستند نسبت به دستگاه های مولتی هد قیمت پایینتری دارند. از طرف دیگر سرعت بسته بندی دستگاه مولتی هد بالاتراست.در بسیاری موارد تولید کننده قصد دارد حجم تولید بالایی داشته باشد و درعین حال قیمت مناسبی داشته باشد.شرکت کاوش صنعت با در نظر گرفتن این مورد دستگاه بسته بندی شش توزین را طراحی و تولید کرده است.این دستگاه قادر است تا ۴۵ بسته در دقیقه بسته بندی کند که سرعت قابل توجهی در دستگاه بسته بندی با توزین خطی است.

این دستگاه با داشتن سرعت بالا و دقت اندازه گیری وزن زیاد و قیمت مناسب ، کاملا کاربردی و بهینه است. دستگاه بسته بندی شش توزین دو ردیفه کاوش صنعت دارای۳۶ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *