ایران تهران شهریار  تلفن:02165464586 info@kavosh-sanat.com

زبان


دستگاه بسته بندی حبوبات نیمه اتوماتیک

نحوه کار دستگاه بسته بندی حبوبات نیمه اتوماتیک

در خصوص نحوه کار دستگاه بسته بندی حبوبات نیمه اتوماتیک برخلاف دستگاه های بسته بندی اتوماتیک ، به یک یا دو اپراتور نیاز دارد.

دستگاه های بسته بندی حبوبات نیمه اتوماتیک کاوش صنعت در مدل های تک توزین ، دو توزین، چهار توزین تولید می شود. تفاوت عمده این دستگاه ها درسرعت بسته بندی آن ها است. درواقع با افزایش تعداد توزین ها سرعت تخلیه محصول در کیسه یا بسته ی مورد نظربیشتر شده و درصورت بالا بودن سرعت عملکرد اپراتورظرفیت تولید بالاتر می رود.
در دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک ،ابتدا محصول درون مخزن دستگاه منتقل می شود و سپس به میزان وزن مشخص شده در صفحه HMI دستگاه ، هنگامی که اپراتور پدال تخلیه را فشار می دهد محصول درون بسته مورد نظرکه به صورت آماده تهیه شده است ،تخلیه شده و در نهایت توسط دستگاه دوخت درب کیسه بسته میشود.

دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار نیمه اتوماتیک کاوش صنعت جهت سهولت کار بسته بندی دارای کانوایر انتقال می باشد ، در واقع کانوایر بسته را پس از پر شدن با سرعتی که قابل تنظیم می باشد به سمت دستگاه دوختی که در انتهای کانوایر متصل شده است منتقل می کند.

دستگاه دوخت متناسب با جنس پوشش بسته بندی باید انتخاب شود .دستگاه دوخت حرارتی و دستگاه دوخت نخی از جمله ی آن ها هستند. درب بسته های حبوبات و خشکبار ، قند ، شکر و محصولاتی از این قبیل که در لفاف سلفونی هستند توسط دستگاه دوخت حرارتی بسته می شود. از طرف دیگر بسته بندی های با وزن زیاد که از جنس نخی یا گونی هستند توسط دستگاه دوخت نخی بسته می شوند.
لازم به ذکر است که دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک کاوش صنعت همانند دستگاه های تمام اتوماتیک از میزان دقت اندازه گیری وزن بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

هر سوالی دارید اینجا میتونید از ما بپرسید
send
EnglishSaudi ArabiaIran