دستگاه بسته بندی قهوه و نسکافه یکی ازپر کاربرد ترین ماشین آلات بسته بندی است. بسته بندی قهوه و نسکافه ازکسب و کارهای پرسود در بازار بسته بندی مواد غذایی است.دستگاه بسته بندی ساشه یکی ازکاربردی ترین ماشین آلات در زمینه بسته بندی پودر قهوه و نسکافه است.بسته بندی های تک نفره یا ساشه فرمی از بسته بندی است که در حال حاضر بسیار پرکاربرد است. 

دستگاه بسته بندی ساشه یا بسته بندی تک نفره انواع مختلفی دارد که بر اساس شکلشان نام گذاری می شوند.این دستگاه در انواع پودری،گرانولی و مایعات غلیظ و رقیق تولید می شود.شرکت کاوش صنعت تولید کننده دستگاه ساشه پودری ، گرانولی و مایعات غلیظ است.
ساشه پودری موادی مثل پودر کاکائو،هات چاکلت ، پودر قهوه، نسکافه ، آویشن و.. را بسته بندی می نماید. قهوه و نسکافه یکی از محصولات پرطرفدار است که دربسته بندی های تک نفره به صورت مدادی یا سه طرف دوخت تولید می شود.
دستگاه بسته بندی ساشه کاوش صنعت هردو فرم مدادی و سه طرف دوخت را تولید می نماید. وزن بسته های ساشه از۱ گرم تا ۵۰ گرم است.دستگاه ساشه پودری کاوش صنعت قادر است تا ۸۰ بسته دردقیقه بسته بندی نماید.لازم به ذکراست که دستگاه ساشه با برق تک فاز کار می کند.
برخی از تجهیزاتی که قابل نصب روی دستگاه ساشه می باشند:
تاریخ زن حرارتی
سیستم تزریق گاز ازت
 ایزی اپن (آسان باز شو)
تبدیل بدنه به استنلس استیل
سیستم پانج ( گرد یا کلاه مکزیکی)
سیستم سوراخ زن
این دستگاه با به روزترین استاندارد های دنیا تولید می شود . دستگاه ساشه کاوش صنعت داراری سه سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.
برای اطلاع از مشخصات فنی کامل و قیمت دستگاه بسته بندی ساشه کاوش صنعت با همکاران بخش فروش ما در ارتباط باشید.
در این فیلم نحوه عملکرد دستگاه بسته بندی ساشه پودری کاوش صنعت را مشاهده کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *