ایران تهران شهریار  تلفن:02165464586 info@kavosh-sanat.com

زبان


ذستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی سروو موتور کاوش صنعت

سروو موتور نوعی از موتورهای الکتریکی است که با هدف بکارگیری در سیستم‌های کنترل فیدبک طراحی می‌شود. لختی (اینرسی) در این موتورها پایین می باشد. به همین خاطر  تغییر سرعت در این موتورها بسیار سریع است.

در کاربردهای مـدرن ، واژه سروو یک سیستم کنـترلی فیدبک که متغیر کنترل شونده ، موقعیت یا مشتق موقعیت مکانیکی به عنوان سرعت و شتاب است، محدود می شود.

یک سیستم کنترلی فیدبک ، سیـستم کنـترلی است که به نگهـداشتن یک رابطه مفروض بین یک کمیت کنـترل شده و یک کمیـت مرجع ، با مقایسه توابع آنها و اسـتفاده از اختلاف به عنوان وسیله کنترل منجر می شود.
سیستم کنـترلی فیدبک الکتریکی ، عموما برای کار به انرژی الکتـریکی تکیه می کند . مشخصـات مهمی که معمولا برای چنین کنترلی مورد نیاز است ، عبارتند از:
۱- پاسخ سریع 
۲- دقت بالا 
۳- کنترل بدون مراقبت 
۴- کارکرد از راه دور 
نیاز های چنین کنترلی عبارتست از:
۱- وسیله آشکار سازی خطا 
۲- تقویت کننده 
۳- وسیله تصحیح خطا 

سیگنـال خطا به تقویت کنـنده ای که قــدرت وسیله تصـحیح خطا را فراهم می کند می فرسـتد . با این تـوان وسیـله تصـحیح خطا ، کمـیت کـنترل شـده را آنـچنـــان تغییر می دهد که با ورودی مرجع هماهنگ گردد .

چرا در دستگاه های مدرن بسته بندی از سروو موتور استفاده می شود؟

استفاده از این سیستم در ماشین آلات بسته بندی منجر به بالارفتن دقت اندازه گیری و سرعت می شود. ضمن اینکه به دلیل استفاده از لوازم و قطعات متناسب با استاندارد روز دنیا در این سیستم ها استهلاک دستگاه کم و سیستم مکانیکی مورد نظر ساده تر می گردد.
شرکت کاوش صنعت با درنظرگرفتن این مورد و با توجه به تلاش برای همگام شدن با استانداردهای روزدنیا ،دستگاه های بسته بندی گرانولی و پودری مجهز به سروو موتور تولید می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

هر سوالی دارید اینجا میتونید از ما بپرسید
send
EnglishSaudi ArabiaIran