ایران تهران شهریار  تلفن:02165464586 info@kavosh-sanat.com

زبان


دستگاه جت پرینتر

انواع چاپگر صنعتی در بسته بندی

انواع چاپگر در بسته بندی

هر محصولی در انتهای خط تولید و بسته بندی نیاز به درج اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید و انقضا، قیمت و … دارد که توسط دستگاه چاپگر صنعتی صورت می گرد.

 در صنایع غذایی و نوشیدنی درج تاریخ ضروری است. درج تاریخ و سایر نوشته ها روی محصول توسط چاپگرهای صنعتی انجام می شود.چاپگرهای صنعتی به دو دسته تماسی و لیزری تقسیم می شوند.

جهت وارد نمودن اطلاعات در این نوع چاپگر ها نیازبه استفاده ازکلیشه های مخصوص می باشد. از همین رو امکان چاپ اطلاعات متغیر مانند شمارنده و یا ساعت با این نوع دستگاها غیرممکن است.

با توجه به اینکه برای عمل چاپ بروی محصولات نیاز به تماس مستقیم با محصول دارند این مشکل سبب گردیده تا استفاده از این نوع چاپگر ها محدود به تولیدات خاص شوند . با توجه به اینکه سیستم کارکرد انها به صورت مکانیکی می باشد ازاستهلاک بسیار بالایی برخوردار می باشند.

دستگاه تاریخ زن تماسی برخلاف تاریخ زن لیزری با داشتن المنت در قسمت برنجی تاریخ زن، از ریبون و یا جوهراسفنجی برای چاپ حروف استفاده میکند.

در این دستگاه ها برخلاف جوهرافشان های لیزری بایستی حروف با سطح چاپ تماس داشته و بر آن اثر کند. لذا امکان چاپ بر روی درب قوطی و سطوحی مانند شیشه وجود ندارد.

دستگاه جت پرینتر صنعتی در صنایع مختلفی کاربرد دارند.از مهمترین مزایای  جت پرینتر تنوع بالا درفونت های نوشته و امکان انتخاب هر گونه متن برای چاپ می باشد.سرعت بالای چاپ روی بسته قابلیت دیگر این دستگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

هر سوالی دارید اینجا میتونید از ما بپرسید
send
EnglishSaudi ArabiaIran