ایران تهران شهریار  تلفن:02165464586 info@kavosh-sanat.com

زبان


انواع دستگاه شیرینگ پک

در این مقاله قصد داریم انواع دستگاه شیرینگ پک را معرفی نماییم .به طور کلی دستگاه شیرینگ پک نوع خاصی از دستگاه بسته بندی است که نایلون شیرینگ و یا سلفون شیرینگ را به دور محصولات و با حرارتی که توسط تونل حرارتی ایجاد می شود وکیوم می نماید.

یکی از ارزان ترین دستگاه های بسته بندی می باشد و ۲ هدف بزرگ را دنبال می کند: ۱- جابجایی و حمل و نقل راحت تر ۲- محافظت از گرد و خاک و رطوبت .

دستگاه شیرینگ یکی از پرفروش ترین نوع دستگاه بسته بندی می باشد. کاربرد دستگاه شیرینگ پک تقریباً در تمامی صنایع جهت بسته بندی مواد غذایی ، بسته بندی لوازم اتحریر ، بسته بندی لبنیات ،بسته بندی شیرینی و…. کاربرد دارد . قابل ذکر است حرارت ایجاد شده توسط تونل شیرینگ به محصولات بسته بندی شده آسیبی نمی رساند و حتی یکی از حساس ترین مواد (یونولیت) به راحتی و بدون آسیب از تونل حرارتی عبور می نماید.

انواع دستگاه شیرینگ پک :

شیرینگ کابینی
مورد استفاده شیرینگ کابینی در صنایع غذایی، خصوصا رستوران ها و هتل ها بیشتر از این نوع شیرینگ برای مصارف کارگاهی و خانگی می باشد. دستگاه شیرینگ کابینی از آن دستگاه هایی است که فضای کمی را اشغال مینماید. این دستگاه مناسب کارگاه های کوچک است که هم دستگاهی ارزان میخواهند و هم دستگاهی با ابعاد کوچک. شیرینگ پک مناسب بسته بندی محصولاتی از قبیل گز،شکلات،بیسکویت،کلوچه،مواد شوینده و ..می باشد.

شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک
برای صنایعی کاربرد دارد که محصولات آن ها در اندازه های مختلفی تولید می گردد .مناسب محصولاتی است که همه یکسان و یک شکل نیستند.
ابتدا یک کاربر محصول را به روی دستگاه می گذارد ، سپس نایلون شیرینک پک را روی بسته می کشد. در نهایت محصول به سمت کوره هدایت می شود .در کوره فرآیند شیرینگ و کشیده شدن پلاستیک به دور محصول به اتمام برسد.
شیرینگ تونلی اتوماتیک
این دستگاه به صورت اتوماتیک وبدون نیازبه اپراتور درخط تولید نصب میگردد. اصلی ترین مزیت دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک سرعت بسته بندی بالا و همچنین امکان تنظیم حرارت، سرعت کانوایر و زمان بسته بندی است. دستگاه شیرینگ اتوماتیک بیشتر مناسب کارخانجاتی است که حجم تولید بالایی دارند.
دستگاه های شیرینگ اعم از اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودنشان توسط برق یا گاز و یا هر دو کار میکنند. شرکت کاوش صنعت سازنده ی شیرینگ های تونلی اتوماتیک و نیمه اتوماتیکی است که کارکرد دوگانه دارند (گاز سوز و برقی) که منجر به کاهش چشمگیر میزان مصرف برق دستگاه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

هر سوالی دارید اینجا میتونید از ما بپرسید
send
EnglishSaudi ArabiaIran