ایران تهران شهریار  تلفن:02165464586 info@kavosh-sanat.com

زبان


افزایش خرید آنلاین و ارتقاء صنعت بسته بندی

شرکت Memjet به تازگی یک گزارش اوراق سفید مبنی بر تاثیر افزایش خرید آنلاین بر صنعت بسته بندی منتشر نموده.این گزارش در مورد تاثیر چشمگیری که رویدادهای اخیر در جهان بر بازار تجارت الکترونیکی (e commerce) فناوری جوهرافشان گذاشته است، منتشر شده است. فناوری جوهر افشان اکنون راه حل های بسیار خلاقانه ای جهت پاسخگویی به نیازهای این برهه خاص ارائه کرده است.

اسکار ایبارا مدیر ارشد بازاریابی جهانی Memjet می گوید: حتی قبل از بحران کرونا تقاضا برای بسته بندی در حال افزایش بود. ولی حال این افزایش شتاب بیشتری گرفته است. بر اساس تحلیلی که شرکت پژوهشی Research and Markets انجام داده است عوامل مهمی برای رشد جهانی تولید بسته بندی از جمله FMGC، بسته بندی دارویی و افزایش خرید آنلاین در طول دوران قرنطینه در کشورهای مختلف جهان شناسایی شده است. از سوی دیگر بر اساس گزارشی که شرکت Sales Force در مورد آمار خرید مردم در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ منتشر کرده است، خرید آنلاین در این مدت ۷۱ در صد رشد داشته است.

معمولا رفتار خرید مصرف کنندگان در هنگام بحران های گسترده تغییر می کند، ولی حتی پس از بحران تغییر رفتار باقی مانده و عوض نمی شود. این بدان معنی است که حتی کسانی که معمولا به صورت آنلاین خرید نمی کردند در حال حاضر به خریداران پر و پا قرص فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده اند. این تغییر و تحول باعث شده برندها از بسته بندی به عنوان ابزاری برای انتقال ارزش های خود به مشتری و ایجاد یک ارتباط موثر با آنها استفاده کنند.

ایبارا می گوید: هر چه بیشتر به جلو حرکت می کنیم، همه باید در زمینه کسب و کار خود تجدید نظر کرده و برای حل مشکلات جدید، پویاتر و چابک تر عمل کنند. چاپ جوهرافشان و فناوری که در این گزارش تشریح شروع شده است بسیار انعطاف پذیر و اقتصادی هستند، فناوری جوهرافشان به شرکت امکان می دهد بسته بندی خلاق و با ارزش افزوده تولید کرده و در عین حال میزان ضایعات خود را تا حد چشمگیری کاهش دهند./همتا

(اوراق سفید White paperنوعی گزارش معتبر یا راهنما برای کمک به خوانندگان است که به منظور درک یک مسئله، حل یک مشکل، یا اتحاد یک تصمیم تدوین می شود.)

 

منبع: آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*

هر سوالی دارید اینجا میتونید از ما بپرسید
send
EnglishSaudi ArabiaIran